Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wystrzałowa dekoracja sali balowej, restauracji, mieszkania czy nawet ogrodu, nie może obejść się bez balonów, a najlepszy efekt zdecydowanie dają te napełnione helem. Balony unoszące się w powietrzu to zjawiskowy element dekoracji, o który warto zadbać na każdym przyjęciu. Już samo napełnianie balonów butlą z helem i dekorowanie sali latającymi balonami może być dobrą zabawą! Wystarczy mały wdech tego gazu, by zmienić głos i rozbawić całe towarzystwo. Fantastyczna atmosfera imprezy i dużo śmiechu gwarantowane!

Balony na hel będą doskonale się prezentować nawet, gdy nie będzie ich gdzie przywiązać czy przykleić. Jak to się dzieje, że balony się unoszą? Hel jest lżejszy od powietrza, więc napełnienie nim balona powoduje jego unoszenie. Co ważne, jest to najlżejszy bezpieczny gaz (niepalny). Ten gaz sprzedawany jest w specjalnych butlach, które są naprawdę proste w użyciu. Oferujemy butle o różnych pojemnościach, dzięki czemu zakup możesz dopasować do własnych potrzeb i ilości balonów jakie chcesz wykorzystać w aranżacji. Hel do balonów, jeżeli jest właściwie zaaplikowany, powinien utrzymywać się na długo i dostarczać zabawy dla wszystkich. Sam hel jednak nie wystarczy, gdyż należy balon również odpowiednio uszczelnić, aby jak najdłużej móc cieszyć się unoszącym się balonem. Chcąc stworzyć latającą balonową dekorację trzeba więc uzbroić się w balony, butlę z helem oraz uszczelniacze lub wstążki do balonów wypełnionych tym gazem. Poza tym przed zakupem balonów warto spojrzeć na ich opis i właściwości – nie wszystkie balony przeznaczone są do napełniania helem.

Balony napełnione helem pozwolą stworzyć zjawiskową atmosferę przyjęcia

Balony unoszące się pod sufitem lub przywiązane i powiewające w plenerze, robią niesamowite wrażenie, tworzą magiczny klimat, wzbudzają zachwyt dzieci i dorosłych. Wszyscy bardzo chętnie sięgają po balony, zwłaszcza najmłodsi docenią nie tylko piękny wygląd balona, ale również fakt, że ten balonik lata! Jeśli Ty również nie wyobrażasz sobie imprezy bez unoszących się w powietrzu ozdób, koniecznie zaopatrz się w butlę z helem, która pozwoli samodzielnie i wygodnie napełnić balony. Butla może posłużyć na wiele okazji, gdyż przy jej użyciu napełnisz mnóstwo balonów. Poza tym koszt napełnienia balonów helem z własnej butli będzie niższy niż przypadku oddania balonów do napełnienia przez firmę.