Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wśród różnych elementów dekoracyjnych, jedną z najciekawszych stanowią rozety z papieru. Rozetą (z języka francuskiego rosette – różyczka), w architekturze gotyku określano okrągłe okno wypełnione witrażem. Później nazywano tak dekoracje na plafonie lub suficie. Obecnie rozety kojarzą się głównie z ozdobami na przyjęcie, które składają się ze zgiętego w harmonijkę i złożonego w koło papieru w rozmaitych kolorach. Dlaczego warto wybrać rozety? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Rozety z papieru to niezwykle modna dekoracja pasująca do każdej okazji. Aby osiągnąć zamierzony efekt wystarczy dobrać odpowiednią kolorystykę i zestawić ze sobą rozety w kilku rozmiarach, które razem będą tworzyć naprawdę piękną aranżację. Te papierowe dekoracje są efektowne, a jednocześnie uniwersalne, łatwe w montażu i niedrogie, więc powinny znaleźć się również na Twojej imprezie!

Po rozety sięgają nie tylko profesjonalni dekoratorzy wnętrz, ale też osoby, które decydują się na samodzielne udekorowanie sali, albo planują przyjęcie w domu. Jednak wcale nie musisz czekać z ich wykorzystaniem na wyjątkowy moment! Rozety stosowane są także do dekoracji pokojów dziecięcych, salonów i sypialni. Można je również spotkać na sesjach zdjęciowych, gdzie służą za piękne tło. Warto postawić na rozety zawsze wtedy, gdy chcemy stworzyć wystrój pełen finezji i dobrego smaku. Spośród wielu rozet z oferty naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz stylowe rozety papierowe na urodziny swojego dziecka, wesele, święta, halloween czy bal. Posiadamy rozety w różnych kolorach i rozmiarach. Wybierz idealne dla siebie, łącz różne rozety i stwórz oryginalną ozdobę!

Papierowe rozety możesz podwiesić na nitce (doczepiając je do lamp czy karniszy) lub przykleić do płaskiej powierzchni, na przykład do ściany, okna, parawanu lub drzwi (do montażu na płaskiej powierzchni najlepiej sprawdzi się porządna taśma dwustronna). Gdziekolwiek je umieścisz zapewne przyciągną uwagę wszystkich miłośników dobrego stylu. Oprócz rozert warto wykorzystać inne, lekkie dekoracje, które świetnie komponują się z rozetami, jak pompony, kule honeycomb czy girlandy z papieru.