Marka:Whisbear

Szumiący Króliś Felek

273,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Szumiący Króliś z czujnikiem płaczu i mięciutka przytulanka w jednym. Od pierwszych dni uspokaja i ułatwia Maluszkowi zasypianie. To pierwszy przyjaciel Twojego dziecka – na lata.Felek to szumiący króliś-chłopczyk z funkcją CRYsensor, który emituje różowy szum, przypominający Twojemu maluszkowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy. To właśnie różowy szumjest tym najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym dla dziecka, bo odwzorowuje naturalny szum wód płodowych. Urządzenie bezpieczne umieściliśmy w środku zabawki.Ten Szumiący króliś-chłopczyk jest uszyty z miękkiego pluszu, który został dokładnie przebadany w laboratoriach sprawdzających bezpieczeństwo zabawek. Wzorzyste tkaniny, zdobiące długie uszy króliczka, zostały zaprojektowane specjalnie dla marki Whisbear. Nóżkę udekorowano ozdobnym, złotym haftem w kształcie serca z logo marki Whisbear. Dzięki bezpiecznie wszytym magnesom w łapkach króliczka, zabawkę można zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka.Jak działa Czujnik Płaczu?. Szumiący Króliś Felek z sensorem płaczu doskonale sprawdza się jako usypiacz, który działa automatycznie również, gdy tylko maluch się obudzi. Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o nocnych i nagłych wybudzeniach niemowląt. Szumiący Króliś automatycznie reaguje na płacz maleństwa uspokajającym różowym szumem. Po 40 minutach różowy szum powoli ustaje.Szumiący królik-przytulanka łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Czujnik płaczu działa niezawodnie, więc rodzice zyskują pewność, że ich pociecha spokojnie zaśnie, Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia, aby króliczek emitował różowy szum przez kolejne 40 minut. Urządzenie obsługiwane jest jednym przyciskiem. Można regulować poziom głośności szumu, aby skutecznie wyciszał absorbujące malucha dźwięki dobiegające z otoczenia.Doskonały design. Wykonanie z atestowanych i przyjaznych dziecku materiałów – podobnie jak ciekawa niebieska kolorystyka króliczka –  sprawiają, że szumiący królik-przytulanka staje się prawdziwym przyjacielem malucha. Szeleszczące elementy, w tym szeleszczące uszka królika z niebieskim wnętrzem, przykuwają jego uwagę. Zabawka uzyskała rekomendację Instytutu Matki i Dziecka oraz zagranicznych atestujących jednostek.

  • Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.
  • Zarejestruj swoją zabawkę w ciągu 30 dni od zakupu na www.whisbear.com, aby otrzymać dożywotnią gwarancję
  • Zabawki i urządzenia elektroniczne Whisbear są badane i certyfikowane zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na rynkach całego świata, w tym Europejskim i amerykańskim. Szumiący króliś-chłopczyk nie stanowi pod tym względem wyjątku. Badania prowadzone są na bieżąco w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.
  • Króliczka można bezpiecznie wyprać w pralce, po uprzednim wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego.
  • Do uruchomienia i działania  szumiącej zabawki wystarczą trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączane do zakupionych produktów.
  • Wymiary: Szumiący Króliś (szary): 33 cm x 13 cm x 16 cm; urządzenie emitujące szum: 7×2,3 cm; opakowanie: 35 cm x 3 cm x 23 cm
  • Wszystkie produkty dostępne od ręki
  • Ekspresowa wysyłka i realizacja
  • Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł
Bezpieczne zakupy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.