Marka:Whisbear

Szumiący Miś Julek

273,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Szumiący Miś z czujnikiem płaczu i mięciutka przytulanka w jednym. Od pierwszych dni uspokaja i ułatwia Maluszkowi zasypianie. To pierwszy przyjaciel Twojego dziecka – na lata.Poznaj zabawkę, którą wygodnie zawiesisz przy łóżeczku lub zabierzesz w podróż. Szumiący Miś Julek z sensorem płaczu to urządzenie, który zapewnia spokojniejszy sen dziecku i jego opiekunom. Emituje najbardziej przyjazny Twojemu maluszkowi różowy szum, który jest tym najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym dla dziecka. Szumiący Miś został uszyty z miękkiego, najwyższej jakości pluszu poddanego dokładnym badaniom w laboratoriach sprawdzającym bezpieczeństwo zabawek.Szumiący Miś dla chłopca. Miś jest ubrany w modną, szarą bluzę z kapturem, udekorowaną ozdobnym, złotym haftem w kształcie serca z logo marki Whisbear. Bluzę można zdjąć. Dzięki bezpiecznie wszytym magnesom w łapkach misia, zabawkę można zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka. Szumiący Miś Julek doskonale sprawdza się także w roli przytulanki.Innowacyjny Czujnik Płaczu. Szumiący Miś Julek z sensorem płaczu to przede wszystkim zabawka ułatwiająca zasypianie. Jak to działa? Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o nocnych i nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Miś Julek automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem, gdy rozpozna płacz Maluszka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania.Płacz budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Szumiący Miś Julek z sensorem płaczu obsługiwany jest wygodnie jednym przyciskiem. Można także regulować poziom głośności szumu tak, aby wyciszał utrudniające zasypianie dźwięki dobiegające z otoczenia.Różowy szum zapewniający dziecku spokojny sen. Szum różowy, który przypomina maluszkowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy to najlepsze rozwiązanie dla dzieci cierpiących na problemy z zasypianiem. Zastosowane w zabawce bodźce dźwiękowe doskonale przypominają szum wód płodowych. Dziecko czuje się więc bezpiecznie i komfortowo, co pozwala mu zapaść w spokojny sen.

  • Produkty Whisbear otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu jako pierwsze szumiące zabawki w Polsce Instytut weryfikuje je pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego, a także rozwojowego.
  • Produkty marki WHISBEAR są na bieżąco badane i certyfikowane zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa obowiązującymi w różnych krajach, w tym na rynku europejskim Europejskim i USA. Badania są prowadzone w renomowany jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.
  • Zarejestruj swoją zabawkę na www.whisbear.comm w ciągu 30 dni od zakupu, aby otrzymać dożywotnią gwarancję
  • Po wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego, misia można bezpiecznie wyprać w pralce.
  • Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu
  • Po rejestracji na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu, zabawki są objęte dożywotnią gwarancją
  • Wymiary: Szumiący Miś Chłopiec: 33 cm x 13 cm x 16 cm; urządzenie emitujące szum: 7 cm × 2,3 cm; opakowanie: szer. 35 cm x 13 cm x 23 cm
  • Wszystkie produkty dostępne od ręki
  • Ekspresowa wysyłka i realizacja
  • Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł
Bezpieczne zakupy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.