Marka:Whisbear

Szumiący Miś Julka

273,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Szumiący Miś z czujnikiem płaczu i mięciutka przytulanka w jednym. Od pierwszych dni uspokaja i ułatwia maluszkowi zasypianie. To pierwszy przyjaciel Twojego dziecka – na lata.Szumiący Miś Julka stanowi popularny wybór wśród rodziców niemowląt. Ułatwia maluchowi zasypianie poprzez emitowanie różowego szumu, który przypomina dźwięki z brzucha matki. Zabawka świetnie sprawdza się także jako przytulanka, a stosowne certyfikaty i atesty stanowią gwarancję jej bezpieczeństwa.Szumiący Miś dla dziewczynki. Julka to Szumiący Miś-dziewczynka, który został uszyty z miękkiego, najwyższej jakości pluszu. Jest dokładnie przebadany w laboratoriach sprawdzających bezpieczeństwo zabawek. Misia jest ubrana w szarą sukienkę z różową spódniczką baletnicy udekorowaną ozdobnym, różowym haftem w kształcie serca z logo marki Whisbear. Sukienkę można zdjąć. Taki design przypadnie do gustu dziewczynkom. Dzięki bezpiecznie magnesom umieszczonym w łapkach misia, można go wygodnie zaczepić na ramie łóżeczka czy dziecięcego wózka.Czujnik Płaczu. Jako zabawka ułatwiająca zasypianie, Szumiący Miś Julka z sensorem płaczu doskonale wywiązuje się ze swojego zadania. Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne nowatorskie rozwiązanie, które zostały opracowane z myślą o nocnych i nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Miś wówczas automatycznie reaguje uspokajającym dziecko różowym szumem. Dźwięk aktywuje się, gdy tylko czujnik rozpozna płacz Maluszka.Urządzenie łagodnie wycisza się o 40 minutach szumienia przechodząc w tryb czuwania. To wystarczający czas, by niemowlę spokojnie zasnęło. Płacz dziecka lub niespodziewane dźwięki ponownie uruchamiają urządzenie na kolejne 20 minut. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia zabawki. Szumiący Miś Julkato urządzenie obsługiwane jednym przyciskiem. Aby zredukować ewentualne dźwięki dobiegające z otoczenia, można regulować poziom głośności szumu.Różowy szum. Szumiący Miś Julka z sensorem płaczu emituje różowy szum, który przypomina Maluszkowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy, a konkretnie szum wód płodowych. To właśnie szum różowy uważa się za najskuteczniejszy i co ważne, całkowicie bezpieczny dla dziecka. Mechanizm spoczywa bezpiecznie w środku zabawki bez obaw, że dziecko mogłoby go wyjąć.

  • Zabawki Whisbear,  jako pierwsze w naszym kraju szumiące zabawki uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkty skierowane do dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut za każdym razem weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.
  • Urządzenia i zabawki Whisbear są badane i certyfikowane zgodnie z obowiązującymi w poszczególnych krajach, w tym na rynkach Europy i Stanów Zjednoczonych normami. Badania prowadzone są na bieżąco w wyspecjalizowanych i renomowanych jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.
  • Zarejestruj swoją zabawkę na www.whisbear.com w ciągu 30 dni od zakupu, aby otrzymać dożywotnią gwarancję 
  • Po wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego, misia można bezpiecznie wyprać w pralce.
  • Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu
  • Zabawka jest objęta dożywotnią gwarancją po rejestracji na stronie producenta w okresie 30 dni od zakupu
  • Wymiary: Szumiący Miś Dziewczynka: 33x13x16 cm; urządzenie emitujące szum: 7 cm × 2,3 cm; opakowanie: 35 cm x 13 cm x 23 cm
  • Wszystkie produkty dostępne od ręki
  • Ekspresowa wysyłka i realizacja
  • Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł
Bezpieczne zakupy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.