Shopping Cart

O nas

Nasze początki sięgają roku 2016, gdy uruchomiliśmy sklep Pan Talerzyk – oferujący wyjątkowe dekoracje na przyjęcia. Wtedy – jako pierwsi w Polsce – zaczęliśmy promować na dużą skalę takie marki jak np. bardzo popularne dziś Meri Meri, czy My Little Day. Po 4 latach postanowiliśmy jednak tchnąć w Pana Talerzyka powiew świeżości… i tak powstał:

PIERWSZY W POLSCE SKLEP GIFTS&PARTY!

Niezmiennie wierzymy, że świętować można wszystko, a nawet trzeba i to jak najczęściej, a najlepiej robić to w wyjątkowej oprawie. Kto jednak powiedział, że możemy cieszyć się przyjęciami organizowanymi tylko “od święta”? Postanowiliśmy przedłużyć ten czas i poszerzyć naszą ofertę o wspaniałe zabawki, domowe akcesoria i dziecięce ubranka. Piękne, starannie wykonane. Zachwycające nowoczesnym i unikalnym wzornictwem. Jednocześnie przemyślane, zapewniające Twemu dziecku zarówno wspaniała zabawę, jak i możliwość odkrywania otaczającego świata. Dzięki którym aura Waszego przyjęcie pozostanie z Wami jeszcze na długo po pożegnaniu ostatniego gościa.

Sprzedajemy asortyment wielu zagranicznych marek – tworzących najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe produkty dla dzieci. Od dekoracji na przyjęcia, przez prezenty, po produkty sezonowe, czy codziennego użytku. Stale przekopujemy setki sklepów, blogów i serwisów społecznościowych w poszukiwaniu niepowtarzalnych dekoracji i najfajniejszych zabawek. Szukamy ślicznych ubranek, które Twoje dziecko będzie nosić z olbrzymią przyjemnością i domowych akcesoriów, dzięki którym wspólne spędzanie czasu stanie się prawdziwą atrakcją każdego dnia. Wszystkiego, co pozwoli Wam przeżywać piękne chwile razem.

Też mamy dzieci, więc trochę się na tym znamy 🙂

Marysia i Radek

Ekspresowa wysyłka i realizacja

Wszystkie zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy w ciągu 24h

Wszystkie produkty dostępne od ręki

Wszystkie produkty widoczne w sklepie znajdują się w naszym magazynie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zamówienia na kwotę wyższą niż 250 zł wysyłamy bezpłatnie

Bezpieczne płatności

Korzystamy z bezpiecznych płatności PayU oraz Paynow.pl