Wyświetlanie 1–48 z 55 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 55 wyników

Szukasz balonów na roczek, a może 18-stkę lub rocznicę, czy jubileusz? Nie zapomnij o dekoracji, która będzie efektownie się prezentować, a jednocześnie wyraźnie zaznaczy okazję do spotkania. Najlepsza dekoracja na przyjęcie urodzinowe i rocznice? Oczywiście balony foliowe cyfry!

Dekoracja taka jak balony foliowe cyfry na urodziny doskonale zaakcentuje niepowtarzalny charakter imprezy i sprawi wiele radości solenizantowi. Tego typu balony to nie tylko fantastyczne dekoracje urodzinowe. Sprawdzą się świetnie na wiele innych okazji, takich jak rocznica ślubu, jubileusz powstania firmy czy sylwester. Każda z tych uroczystości może być ozdobiona modną, balonową dekoracją, która podkreśli intencje zabawy i doda wnętrzu nastroju. Wybierz balony z cyframi oraz inne ozdoby na przyjęcie urodzinowe czy rocznicę i sprawdź, jak pięknie się komponują uświetniając ważne wydarzenie.

Balony cyfry do napełnienia helem

Balony cyfry dostępne są w różnych rozmiarach oraz w wielu pięknych kolorach, dzięki czemu można z łatwością wybrać balony dla dziewczyny i chłopaka, które z pewnością spodobają się solenizantowi, jak również takie, które będą pasować do całego wystroju wnętrza. Balony nadają się do napełniania helem lub powietrzem. Latające balony cyfry to stylowe i dość trwałe dekoracje, które można przygotować nawet na kilka dni przed przyjęciem. Balony napełnione zwykłym powietrzem nie będą się unosiły, ale można je przymocować. Wszystkie balony foliowe cyfry urodzinowe i na rocznice posiadają po bokach specjalne wypustki do zamocowania tasiemki, żyłki lub sznureczka, aby utrzymać ozdobę w odpowiadającym nam położeniu. Foliowe balony cyfry są wytrzymałe i po napełnieniu helem będą unosiły się jeszcze kilka dni po przyjęciu, więc z powodzeniem można je zabrać na sesję zdjęciową, która pozwoli upamiętnić pierwsze urodziny dziecka, osiągnięcie pełnoletności czy rocznicę związku zakochanych, albo inną wyjątkową chwilę.