Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Jednorazowe sztućce to doskonałe rozwiązanie jeżeli urządzasz imprezę dla dzieci lub mniej oficjalne przyjęcie dla dorosłych. Wśród sztućców imprezowych znajdziemy standardowe wyposażenie typu widelce, łyżki i noże, jak również inne elementy oraz komplety różnych sztućców. Do wyboru mamy głównie dwa rodzaje materiałów – drewno i plastik. Drewniane i plastikowe sztućce świetnie sprawdzają się podczas takich imprez jak urodziny, garden party, parapetówka, wieczór panieński, sylwester itp.

Jednorazowe sztućce z drewna czy plastiku są praktyczne, komfortowe dla organizatorów i wygodne dla gości do spożywania rozmaitych dań, a jednocześnie mogą przyjmować bardzo estetyczne, nowoczesne formy i tworzyć na stole ładną kompozycję. Jeśli poszukujesz stylowych akcesoriów na przyjęcie, wybierz zdobione sztućce drewniane lub plastikowe w nietypowym kolorze, które będą dopasowane do dekoracji. Możesz na przykład zdecydować się na drewniane sztućce ze zdobieniem w kropki bądź z plastiku w kolorze złota. Takie sztućce są modne i pasują na wiele okazji. Warto też zwrócić uwagę, że są dużo lepszą opcją dla dzieci. Zapewniają większe bezpieczeństwo niż sztućce ze stali – sztućce jednorazowe nie posiadają bardzo ostrych krawędzi, więc są przyjazne nawet maluchom. Dla dzieci znaczenie ma także to, że są lekkie.

Oszczędź sobie kolejnych rzeczy do sprzątania i wybierz sztućce jednorazowego użytku, które często wyglądem nie ustępują swoim metalowym odpowiednikom i są całkiem wytrzymałe. Sztućce tego rodzaju można też myć, by wystarczyły do kilku posiłków dla dzieci. Dobierz do sztućców inne jednorazowe akcesoria – słomki, kubki, talerzyki, serwetki, pudełka na przekąski – tak by wszystko ze sobą współgrało.