Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wszyscy doskonale wiemy, że stół na przyjęcie musi być odpowiednio, odświętnie nakryty, a podstawą jego przygotowania jest obrus. Niestety obrusy z materiału są drogie, a czasami potrzebujemy ich wiele. Niekiedy ciężko znaleźć taki obrus, który będzie pasował do klimatu naszego przyjęcia. Do tego na imprezie często się coś rozlewa, obrus się plami i może okazać się, że już po jednym użyciu jest do wyrzucenia, bo niektóre zabrudzenia są trudne do usunięcia. Czym więc nakryć stół na przyjęcie? Niesamowicie wygodnym i modnym rozwiązaniem są papierowe obrusy jednorazowe.

Takie obrusy świetnie sprawdzają się na przyjęciach dla dzieci, gdzie kubki z sokami często się przechylają, a słodkości zamiast na talerzyku lądują na stole – ale też znajdują zastosowanie podczas uroczystości dla dorosłych. Przecież każdemu zdarza się coś rozlać czy upuścić. Obrus z papieru oznacza koniec zmartwień związanych z powstałymi na obrusie plamami. W razie zabrudzenia obrus można szybko wymienić, dbając o wygodę swoich gości, jak i estetykę przyjęcia, a także ochronę stołu przez zniszczeniem. Po zakończeniu przyjęcia po prostu zwijamy i wyrzucamy obrus. Proste, prawda? Należy zwrócić uwagę, że obrusy z papieru posiadają od wewnętrznej strony folię, która zabezpiecza stół przed zniszczeniem na skutek wnikania kolorowych napojów czy tłuszczu.

W naszym sklepie internetowym dostępne są jednorazowe obrusy papierowe, które z powodzeniem dopasujesz do rozmiaru i kształtu stołu, jak również do okazji. Możesz wybrać zupełnie gładki obrus (spośród wielu kolorów), albo wzorzysty (z ciekawym nadrukiem), a nawet pasujący na imprezę tematyczną (z motywem przewodnim przyjęcia). Idealnym uzupełnieniem stołu przykrytego papierowym obrusem będą inne akcesoria z papieru na przyjęcie – talerzyki, kubki, serwetki, słomki czy pudełka na przekąski, które dobierzesz do wyglądu obrusu, tworząc stylowe i praktyczne nakrycie stołu.