Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Oprócz balonów foliowych w formie cyfr czy liter, są też balony foliowe postacie i kształty, a wśród nich mnóstwo atrakcyjnych wzorów i kolorów, z których każdy okazuje się być odpowiedni na określone wydarzenia. To zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na wykonanie stylowej dekoracji pomieszczenia. W tej kategorii znajdziesz zarówno balony idealne dla dzieci, jak również wiele balonów stworzonych z myślą o osobach dorosłych i takich okazjach jak chociażby przyjęcie ślubne. Poznaj wszystkie możliwe wersje balonów foliowych kształtów i zadbaj o nastrój organizowanej imprezy!

Oferujemy balony foliowe kształty, które udekorują każdą uroczystość. Świetnie pasują między innymi na urodziny, wieczór panieński, wesele chrzciny, komunię, rocznicę oraz na innego typu imprezy okolicznościowe. Rewelacyjnie nadają się one także do przyozdobienia sali przed balem przebierańców, imprezą karnawałową czy na dyskotekę w szkole. Wśród najpopularniejszych balonów foliowych kształtów można wymienić serca, gwiazdki i balony okrągłe. Balony mogą być gładkie bądź z napisami pasującymi do okazji. Można też wyróżnić różne rozmiary – małe, średnie duże. Tak wiele opcji pozwoli na doskonałe dopasowanie ozdób.

Balony foliowe kształty dostępne są w wersjach przeznaczonych do napełnienia helem lub tylko powietrzem. Wykonane są z mocnej i bardzo odpornej folii, która na długo utrzymuje właściwą formę. Wszystkie są piękne, barwne i co najważniejsze – trwałe, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że szybko pękną. Dodatkowo warto dodać, że bardzo łatwo się je nadmuchuje. Tego typu balony stanowią jeden z najmodniejszych elementów dekoracyjnych i koniecznie powinny znaleźć się na Twoim przyjęciu.