Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Słomki do picia różnych napojów to akcesoria, które powinny pojawić się na każdej imprezie. Dzieci uwielbiają pić przez nie soki, a dorośli również chętnie z nich korzystają. Poza tym, że wpływają na wygodę, stanowią też element ozdobny napojów, jak i całego stołu na party. Słomki z pewnością przydadzą się do soków, koktajli i drinków. Warto je mieć w zasięgu ręki!

W tej kategori stawiamy przede wszystkim na papierowe słomki, które są świetną alternatywą dla plastikowych słomek. Są wykonane z barwnego materiału, a jednocześnie są ekologiczne, biodegradowalne, więc wybierając tego rodzaju słomki dbamy o środowisko naturalne, w zasadzie bez żadnego wysiłku. Pod względem funkcjonalnym słomki z papieru w niczym nie ustępują słomkom z plastiku. Są lekkie, sztywne, odporne na zgniatanie i po prostu przyjemnie się z nich pije. Należy też zwrócić uwagę, że rurki z papieru wyglądają zdecydowanie bardziej stylowo niż słomki z plastiku. Dostępne są w rozmaitych wzorach i kolorach – w gwiazdki, kropki, różowe, niebieskie, złote i wielu barwnych odcieniach. Dzięki temu można je idealnie dopasować do własnego zamysłu aranżacyjnego.

Postaw na kolorowe rurki z papieru jako praktyczny dodatek do napojów i modny element dekoracyjny. Wybierz słomki, które będą doskonale pasowały do papierowych kubków, talerzyków, serwetek i dekoracji na Twoim przyjęciu! Nie może ich zabraknąć na imprezie urodzinowej, podczas innej uroczystości w gronie najbliższych, a także na pikniku.