Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wybierz się w magiczną podróż na sawannę, aby odkryć prawdziwe dzikie koty na przyjęciu urodzinowym Safari! Balony krokodyle, talerze lwy, piniata tygrys, słomki gepard, mnóstwo dzikich kotów, które dzieci uwielbiają! Zobacz nasz wybór dekoracji, kostiumów i akcesoriów na dzikie urodziny! Hakuna Matata!

Niezbędne dekoracje na urodziny w stylu safari

Chcesz wyprawić przyjęcie urodzinowe safari, ale zastanawiasz się jak zamienić swój salon w Sawannę? Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami. Zdecyduj się na dekorację w ciepłych kolorach i z wzorami zwierzęcego futra: plamy lamparta, paski zebry – to znakomicie odda atmosferę safari niczym jak u Króla Lwa! Do najważniejszych elementów naszej imprezy należą: balony we wszystkich formach, girlandy, rozety, zastawa stołowa, konfetti i oczywiście piniata! Odkryj naszą w 100% dziką kolekcję dekoracji: balona krokodyla, piniatę tygrysa, kubeczki węże i wszystko co potrzebne, aby zmienić swój dom w afrykańską sawannę! Ten wspaniały zestaw urodzinowy na safari pozwoli Ci stworzyć zachwycający wystrój imprezy na safari!

Pomysły na zabawy podczas przyjęcia safari

Dekoracja safari jest świetna, ale musisz również zająć czymś małe zwierzęta …. Nie martw się, mamy pomysł i na to! Możesz je przebrać za tygrysy, przeprowadzić quiz sprawdzający wiedzę dzieci na temat dzikich zwierząt, zorganizować poszukiwania skarbów sawanny! Najbardziej kreatywnym zorganizuj warsztaty dla majsterkowiczów, zróbcie lornetki i przetestujcie je wspólnie wypatrując dzikich zwierząt! Hakuna Matata!