Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Girlandy rewelacyjnie sprawdzają się jako element urodzinowej dekoracji, podczas garden party i na różnych imprezach okolicznościowych. To jeden z najprostszych i jednocześnie najbardziej efektownych sposób przygotowania wybranego przez siebie miejsca na wydarzenia typu urodziny, wesele, roczek, wieczór panieński, sylwester itd. Do tego girlandy to jedne z nielicznych ozdób, które można wykorzystać wielokrotnie. Wybierz tą wyjątkową wiszącą dekorację na swoje przyjęcie!

Na przyjęciach spotykane są różnego rodzaju girlandy. Kiedyś nazywano tak dekoracyjne, roślinne ornamenty w formie podwieszonej wiązanki świeżych kwiatów i liści. Girlandy mogą być też wykonane ze sztucznych roślin lub lampek. Jednak obecnie girlandy kojarzone są przede wszystkim z modnymi gotowymi ozdobami, którymi można efektownie udekorować salon, salę i plener. Ponadto często girlandy wykorzystywane są w aranżacji pokojów dziecięcych. Girlandy składają się z różnych ozdób umieszczonych na sznurku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najpopularniejsze girlandy na przyjęcie – frędzle, flagi i banery. Oczywiście do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów. Dzięki szerokiej ofercie tych atrakcyjnych i łatwych w użyciu ozdób możesz zadbać o oryginalny styl i klimat urodzin swojego dziecka, jak również bardziej eleganckiego przyjęcia. Pamiętaj, że możesz łączyć ze sobą różne girlandy, tworząc własną, niepowtarzalną dekorację.

Istnieje wiele zastosowań kolorowych girland. Można je przyczepić wzdłuż ściany na tle stołu, przyozdobić nimi ścianę za candy barem, rozwiesić nad głowami gości, albo przywiązać do drzew jeśli organizujesz imprezę w plenerze. Z pewnością znajdziesz idealne miejsce do powieszenia swojej girlandy. Zwróć jeszcze uwagę, że girlandy świetnie pasują do innych dekoracji z papieru, na przykład pomponów z bibuły, kul honeycomb i rozet – wystarczy dopasować do siebie stylistykę tych ozdób.