Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zaskocz swoich gości spadającym „z nieba” konfetti! Wystrzałowe konfetti to absolutny hit imprezy. Tuby z konfetti pozwalajają uświetnić wydarzenie za sprawą głośnego (ale nie zbyt głośnego) wystrzału oraz ogromnej ilości kolorowych i najczęściej połyskliwych elementów z papieru. Sprawdź czym dokładnie są tuby z konfetti, jak działają i jak dopasować je do przyjęcia!

W tej kategorii znajdziesz tuby z konfetti, które z pewnością kojarzysz z niejednego przyjęcia. Tuby wykonane są z grubego kartonu, który może posiadać ozdobny nadruk, dopasowany do charakteru imprezy. W środku ukryte jest konfetti, czyli dekoracyjne elementy z papieru – najbardziej tradycyjną wersją konfetti są miniaturowe ścinki papieru w wielu kolorach, jednak obecnie konfetti może przybierać bardzo różne formy, np. kółeczka, serduszka, gwiazdki. Po przekręceniu dołu tuby zgodnie z kierunkiem strzałek, zwartość jest wystrzeliwana nawet na kilka metrów w górę. Dzieje się tak dzięki działaniu sprężonego powietrza. Spadający deszcz kolorowego konfetti robi na wszystkich wrażenia, jest atrakcją dla dzieci i świetnie wygląda na zdjęciach! Tuby z konfetti są wykorzystywane między innymi na urodzinach – w ten sposób można obsypać solenizanta i gości w kulminacyjnym punkcie imprezy, czyli po zdmuchnięciu świeczek na torcie. Można je zabrać ze sobą na ślub, by obsypać wychodzącą z kościoła parę młodą. Przydadzą się też na sylwestra – oczywiście najlepiej wystrzelić konfetti z tuby równo o północy. Polecamy je również mieć przy sobie przy okazji różnych rozgrywek sportowych i wystrzelić konfetti podczas wręczania medali czy pucharów. Każde z tych wydarzeń zasługuje na widowiskową oprawę!

Warto zwrócić uwagę, że tuby z konfetti nie mają nic wspólnego z fajerwerkami. Są bezpieczne, nie zawierają żadnych ładunków wybuchowych. Można ich używać wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to żeby nie celować w kierunku ludzi i zwierząt. Tubę kierujemy w górę – wówczas zabawa jest bezpieczna, a spadające z kilku metrów konfetti daje najlepszy efekt. Konfetti powinien wystrzelać dorosły lub starsze dziecko. Z pewnością nie jest to zabawka dla maluchów. Nie należy też używać tuby w pobliżu ognia.