Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Planujesz zorganizowanie urodzin? Pomyśl, co jest niezbędnym elementem każdej imprezy urodzinowej? Tort! A czego nie może zabraknąć na torcie? Oczywiście odpowiednich świeczek! Zdmuchiwanie świeczek na torcie przez solenizanta to najważniejsza chwila przyjęcia. I bez względu na to, czy to pierwsze urodziny dziecka, 18-stka, 30-stka, 50-tka czy urodziny ukochanego seniora, i nieważne czy tort będzie profesjonalną trzypiętrową budowlą czy prostym domowym wypiekiem… świeczki muszą się na nim znaleźć! Przecież goście powinni zaśpiewać “Sto lat, sto lat…”, a solenizant musi pomyśleć życzenie i następnie zdmuchnąć świeczki. Bez tego nie ma prawdziwych urodzin!

Świeczki urodzinowe: cyferki, figurki, zimne ognie!

Na stronie naszego sklepu znajdziesz przeróżne świeczki urodzinowe na tort, które są dedykowane dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym. W ofercie posiadamy świeczki tradycyjne, cyfry, efektowne świeczki wysokie, a także tematyczne, na przykład przedstawiające postacie z bajek. Oferowane przez nas świeczki na urodziny pozwalają na trafne dobranie świeczek do wieku osoby obchodzącej urodziny, a także wielkości i wyglądu tortu, jak i całej stylistyki urodzinowego przyjęcia. Oprócz tego, że świeczki są symbolem kończonych lat, to również pełnią rolę dekoracyjną na torcie. Dzięki nim tort będzie prezentował się jeszcze piękniej! Niezależnie od tego, jakie świeczki wybierzesz, z pewnością będziesz zadowolony z jakości ich wykonania. Nasze świeczki są stylowe, palą się równomiernie, utrzymują się w pionie na torcie, a ich zdmuchnięcie nie sprawi nikomu większego problemu.

Możliwość zdmuchnięcia świeczek sprawi przyjemność solenizantowi i będzie długo wspominanym punktem imprezy przez gości. Pamiętaj, aby uwiecznić tę chwilę na zdjęciu! Świeczki z naszej oferty możesz też wykorzystać podczas świętowania dowolnej rocznicy. Nie zapomnij o tym ogromnie ważnym drobiazgu i już teraz wybierz świeczki na tort lub inne słodkie wypieki.