Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Tatuaż – to brzmi dorośle! Ale nosić ten sam przez całe życie? Nuda! A gdyby móc zmieniać wzór co tydzień? Albo nosić tylko latem, gdy nie ma szkoły? Da się zrobić! Zmywalny tatuaż można błyskawicznie (i bezboleśnie) zaaplikować, równie szybko ściągnąć i… przykleić następny.

Zmywalne tatuaże – hit dziecięcych imprez

Zmywalne tatuaże nigdy nie wyjdą z mody. Uwielbiały je, dorosłe już, dzieciaki żujące gumę Turbo w latach 90. Równie mocno kochają je obecne kilkulatki, które obsługą smartfona zadziwiają dziadków i rodziców. Ozdoby na skórze pozwalają wyrazić siebie i pokazać, co w duszy gra. Dlatego są popularne nie tylko w gronie przedszkolaków. Gwiazdy, tęcze, serca, jednorożce i oczywiście urocze kotki mają swoich wielbicieli także wśród nastolatków. Przerwa od szkoły to czas, kiedy można trochę więcej. Rodzice nieco przychylniej patrzą na kolorowe pasemka do włosów, neonowe paznokcie i inne ozdoby. Zmywalny tatuaż będzie doskonałym uzupełnieniem wakacyjnego looku!

Sztuczne tatuaże to świetna atrakcja na imprezach urodzinowych, piknikach czy festynach z udziałem najmłodszych. Na zabawie w stylu Jurassic Park nie może zabraknąć tatuaży z Tyranozaurem i Pterodaktylem, a na urodzinach czteroletniej królewny kotków, jednorożców i syrenek. Dużą popularnością cieszą się wzory marynistyczne i kosmiczne, a tuż przed Halloween – dynie, czaszki, czarne koty i nietoperze. W naszym sklepie znajdziesz także ozdoby do pisanek (idealne do wielkanocnego koszyczka) oraz tatuaże na Boże Narodzenie, które pozwolą jeszcze lepiej poczuć magię świąt.

Sztuczne tatuaże – wysoka jakość i bezpieczeństwo

Tatuaże zmywalne dla dzieci od brytyjskiej marki Meri Meri charakteryzują się unikalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Są bezpieczne dla dzieci (choć nie zaleca się aplikacji u maluchów poniżej 3. roku życia), a piękne, pastelowe kolory świetnie sprawdzą się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Jak przykleić tatuaż w trzech krokach?

Sztuczne tatuaże łatwo przykleić, a po zakończeniu zabawy równie łatwo usunąć ze skóry. Nie zostawiają śladów i nie wymagają uporczywego szorowania. Wystarczy woda z mydłem lub oliwka dla dzieci. Jak to zrobić?

Krok pierwszy: Zdejmij papier zabezpieczający tatuaż.

Krok drugi: Przyłóż kartonik wzorem do dołu na czystą i suchą skórę.

Krok trzeci: Zwilż tatuaż za pomocą namoczonej gąbki i dociśnij do skóry. Przytrzymaj przez 30 sekund i delikatnie podnieś kartonik. Tatuaż gotowy! 

Zmywalne tatuaże – na pewno tylko dla dzieci?

Niekoniecznie! Hitem ostatnich sezonów są sztuczne tatuaże dla Panny Młodej i jej najbliższych przyjaciółek. To świetna atrakcja podczas wieczoru panieńskiego. Delikatne i minimalistyczne wzory wspaniale wyglądają na zdjęciach, a po imprezie z łatwością dają się zmyć (następnego dnia możesz spokojnie pójść do pracy bez konieczności chowania nadgarstków w za długiej koszuli).