Wyświetlanie 1–48 z 74 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 74 wyników

Organizujesz przyjęcie urodzinowe, zaręczyny, wieczór panieński, baby shower, rocznicę  czy inną ważną imprezę? Wybierz balony w kształcie liter lub już przygotowane napisy, z których możesz stworzyć niebanalną i elegancką ozdobą każdego wydarzenia. Możesz ułożyć swój własny napis bądź skorzystać z gotowego napisu pasującego do okazji. Sprawdź jedyne w swoim rodzaju balony, które pozwalają podkreślić charakter wydarzenia oraz pomagają wyrazić uczucia.

Balony litery i napisy można zastosować w dekoracji na przyjęcie z okazji urodzin, umieścić je na sali weselnej przy stole młodej pary, przyozdobić nimi ścianę, która stanowi tło dla candy baru lub drink baru na imprezie, a to tylko niektóre z propozycji. Napisy nadają się też do okolicznościowej sesji zdjęciowej. Balony można również wykorzystać jako niespodziankę dla bliskiej nam osoby. Wystarczy wybrać balon napis „Love” lub samodzielnie stworzyć z balonów liter ogromny napis „Kocham Cię” czy „Wyjdziesz za mnie?”. Co jeszcze można wykonać z balonów w kształcie liter? Balony foliowe napisy wykorzystywane są na różnego rodzaju okazje. Najczęstszym sposobem ich wykorzystania są oczywiście dekoracje na urodziny. Z balonów można ułożyć napis „Sto lat” lub imię. Z tego typu balonów dostępny jest cały alfabet, więc wystarczy wybrać literki, które będą niezbędne do stworzenia uroczystego napisu.

Wybór kolorów balonów liter i napisów jest nieco skromniejszy niż w przypadku balonów cyfr czy tradycyjnych balonów lateksowych, ale za to królują uniwersalne balony złote, srebrne i różowe, które są stylowe i zawsze się sprawdzą. Wybrane wersje balonów występują w specjalnie zaprojektowanej formie dostosowanej do napełnienia helem, aby unosiły się w górze tworząc magiczny klimat lub do nadmuchania zwykłym powietrzem. W razie potrzeby balony można podwiesić za pomocą sznureczka lub przykleić do ściany.