Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kule honeycomb to ozdobne kule z bibuły, których struktura przypomina plaster miodu. Taka wisząca dekoracja na przyjęcie jest fantastyczna na różne okazje – urodziny, chrzciny, wesele i wiele, wiele innych! Bibułowe kule honeycomb świetnie prezentują się solo, jak również w zestawach. Wystarczy, że wybierzesz kilka takich kul w różnych kolorach i rozmiarach, rozłożysz je i podwiesisz pod sufitem lub przyczepisz do lampy czy karnisza. Efekt będzie niesamowity! W naszym sklepie internetowym znajdziesz kolorowe kule honeycomb w rozmiarach od 10 do nawet 40 cm.

Prosta i efektowna stylistyka kul honeycomb pozwala na ich użycie przy właściwie każdej okazji i niezależnie od tego, czy przygotowujemy się na przyjęcie gości na sali czy w domu.  Kule są łatwe do rozłożenia i można je wykorzystać kilkakrotnie. Jednak nie musisz ich pakować, gdy goście się rozejdą. Z tymi ozdobami trudno się rozstać po przyjęciu. Zachowaj je i stwórz piękną aranżację wnętrza! Zwracające na siebie uwagę kule honeycomb pasują nie tylko na imprezę. Dodają wnętrzu modnego i wyrazistego klimatu, a także przytulności. Dlatego wiele osób używa ich do dekoracji pokojów dziecięcych. Pociechy będą wniebowzięte!

Wszystkie kule honeycomb są przygotowane do samodzielnego rozłożenia i posiadają sznureczek do zawieszenia, który można zaczepić w wybranym przez siebie miejscu, albo wykorzystać do przywiązania dłuższej nitki i podwieszenia kul wyżej. Wykonane są z wysokiej jakości bibuły, dzięki czemu doskonale prezentują się nawet na najbardziej eleganckim przyjęciu, a także można je przechować i wykorzystać przy kolejnej okazji. Kule honeycomb można mieszać z innymi papierowymi ozdobami – wtedy wyglądają najwspanialej!