Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Chcesz urozmaicić imprezę urodzinową dziecka? Piniaty są coraz popularniejszą atrakcją i z pewnością sprawdzą się również na Twoim przyjęciu. Piniata to wywodząca się z krajów latynoskich zabawa, która polega na rozbiciu wiszącej tekturowej zabawki, w której ukryte są skarby – najczęściej cukierki i inne słodycze. Piniaty doskonale nadają się na każde przyjęcie, w którym udział biorą dzieci. Frajdy będzie co niemiara – przy rozbijaniu piniaty, jak i zbieraniu wyspanych z niej łakoci. Oczywiście sama forma tego przedmiotu jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz piniaty w przeróżnych wzorach, także bajkowych, które idealnie pasują na urodziny dziecka i kinderbale.

Możliwe są różne wariacje zabawy z piniatą. Piniatę może samodzielnie rozbijać solenizant lub kolejno mogą uderzać w nią goście. Oczy osoby starającej się rozbić piniatę powinny być zasłonięte. Dodatkowo piniatę można przyczepić w taki sposób, żeby można było ją opuszczać i podciągać, co pozwoli zmylić rozbijającego. Można też wybrać dwie piniaty i zorganizować zawody drużynowe. Grę umilą wesołe piosenki i rymowanki.

Samodzielne wykonanie pięknej piniaty na urodziny wymaga poświęcenia sporo czasu i zakupu wielu materiałów, tym bardziej jeśli dziecku zależy na konkretnym wyglądzie piniaty. Wybór gotowego produktu w wymarzonej wersji to świetne rozwiązanie dla rodziców i gwarancja spełnienia oczekiwań pociechy. Nasze piniaty dostarczają dzieciom emocji i wywołują mnóstwo radości. Przygotowaliśmy piniaty w różnych wzorach, dzięki czemu można dopasować gadżet do każdego przyjęcia, niezależnie od jego motywu przewodniego. Piniata to najlepszy sposób, aby zapewnić dzieciom rozrywkę i wspaniałe wspomnienia z imprezy.