Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Jak obchodzić pierwsze urodziny?

Pierwsze urodziny dziecka to nie lada przeżycie dla całej rodziny. Z tej okazji rodzice organizują przyjęcie dla bliskich, aby móc razem świętować rocznicę jednego z najważniejszych dni w życiu. Ta szczególna chwila powinna mieć odpowiednią oprawę. Postaw więc na piękne dekoracje i dużo zdjęć! Bowiem pamiątkowe fotografie z pierwszych urodzin będą stanowiły bardzo ważny rozdział Waszego rodzinnego albumu – prawie tak samo, jak te zrobione w szpitalu, tuż po porodzie. Dlatego właśnie przyjęcie należy pięknie udekorować, aby zdjęcia wyszły zjawiskowo. Przygotuj też wyjątkowy tort, który ozdobisz urodzinową świeczką. Zadbaj o “udekorowanie” samej solenizantki lub solenizanta – urodzinowa czapeczka (może korona?) będzie jak najbardziej na miejscu, a dla tych, które od samych narodzin mogą pochwalić się warkoczem jak Roszpunka poszukaj ślicznych spineczek.

Jak udekorować przyjęcie na roczek?

Warto uczcić rok, w trakcie którego towarzyszyły nam niezwykłe emocje, mnóstwo radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć związanych z przyjściem na świat ukochanego dziecka. Szeroki wybór produktów naszego sklepu online pozwoli na stworzenie niebanalnej oprawy z okazji pierwszych urodzin pociechy. Zachwycą one małego solenizanta, rodziców i każdego uczestnika imprezy. Sprawmy, by przyjęcie na roczek było wspaniałe! Przede wszystkim wybierz motyw przewodni: urodziny z uroczymi zwierzątkami safari lub z dżungli, leśnymi zwierzętami lub motywem kwiatowym na urodziny dziewczynki. Stamtąd wybierz wszystkie tematycznie dopasowane dekoracje urodzinowe. Dodatkowo, w centralnym miejscu pomieszczenia możesz  zawiesić balonową chmurkę lub girlandę i napełnić helem balon cyferkę. Gdy dodasz do niej jeszcze bukiet napełnionych helem baloników stworzysz przepiękną scenerię do pamiątkowych zdjęć. W tym miejscu ustaw bufet lub słodki kącik. Jeżeli nie masz ochoty na tematyczną zastawę stołu, możesz wykorzystać uniwersalne dekoracje urodzinowe.

Jak zorganizować czas przyjęcia?

Kiedy masz rok, jesteś dzieckiem, Twoje potrzeby są zdecydowanie inne niż dorosłych. Najlepiej więc zorganizować świętowanie między dwiema drzemkami, dwoma butelkami i kaszką – krótko mówiąc, w spokojnym momencie. Oczywiście, jeśli mamy być całkowicie szczerzy, ta impreza jest też dla Ciebie! Jeśli więc potrwa trochę dłużej niż oczekiwano, a maluch nagle poczuje się zmęczony, będzie to normalne i mimo wszystko nie będzie to powód, żeby wszystko przerywać! Ważne jednak, abyś Ty czuła się na siłach. Ułatw sobie życie, robiąc bufet lub słodki stół, żeby mieć jak najmniej rzeczy do przypilnowania. Postaw na jednorazowe naczynia i obrusy, idealne, aby po przyjęciu odetchnąć zamiast brać się za wielkie sprzątanie, a w jego trakcie być dostępną dla dziecka, pozować do zdjęć i dobrze się bawić!