Marka:Whisbear

Szumiący Lisek z zawieszką

111,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Szumiący Lisek marki Whisbear. Szumiący Lisek to przytulanka zaprojektowana tak, by bezpiecznie towarzyszyć maluszkom od pierwszych dni ich życia. Ze względu na jego niewielki rozmiar i dołączony funkcjonalny klips, zabierzesz go w każdą podróż. W łatwy sposób zawiesisz go na obręczy wózka lub foteliku samochodowym, dając maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Lisek ułatwia zasypianie wydając z siebie dźwięki przyjazne niemowlęciu. Wewnątrz zabawki znajduje się urządzenie szumiące, które emituje różowy szum przez 40 minut – wystarczająco długo, aby niemowlę spokojnie zasnęło.

Różowy szum, który najlepiej wpływa na komfort malucha

Nieprzypadkowo Szumiący Lisek został wyposażony właśnie w różowy szum. Ten rodzaj szumu jest dla Maluszka najprzyjemniejszy, gdyż przypomina mu dźwięki z brzucha mamy charakterystyczne dla wód płodowych. Różowy szum zabawek Whisbear ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom nie tylko we własnym łóżeczku, ale także w trakcie podróży.

Łagodne zasypianie za sprawą funkcji Soft Start i Soft Stop

Funkcja „Soft Start/Soft Stop” sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo zmieniając swoje natężenie w ciągu 40 minut. Głośność szumu można ustawiać, dostosowując ją do potrzeb dziecka i ewentualnego wpływu bodźców dźwiękowych z zewnątrz. Dlatego Szumiący Lisek świetnie sprawdza się w rozmaitych okolicznościach, także gdy w otoczeniu nie panuje idealna cisza.

Zawieszka do łóżka i kompan podróży

Szumiący Lisek charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i ergonomicznym kształtem, dzięki czemu można go używać w wielu sytuacjach. Funkcjonalny klips sprawia, że zabawka jest idealnym kompanem każdej podróży. W łatwy sposób można go wieszać przy wózku dziecięcym, w samochodzie i rozmaitych pomieszczeniach, bez obawy, że się zgubi. Ciekawa kolorystyka pobudza wyobraźnię Malucha. Szumiące zabawki Whisbear posiadają stosowne atesty i są bezpieczne dla dziecka już od pierwszych dni życia. To przyjaciel dziecka na wiele kolejnych lat.

Certyfikaty i bezpieczeństwo

Produkty Whisbear stanowią idealny wybór pod względem bezpieczeństwa Malucha, bo jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka jako rozwiązanie przeznaczone dla dzieci odznaczających się trudnością w zasypianiu. Weryfikuje w instytucie podlega także bezpieczeństwa ogólne, zdrowotne i rozwojowe.Szumiący Lisek i inne zabawki oraz urządzenia elektroniczne WHISBEAR podlegają certyfikacji zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Badania prowadzi się regularnie w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag. Wysoka jakość zabawek sprawia, że jako producent zapewniamy gwarancję. Aby ją uruchomić, należy zarejestrować zabawkę w ciągu 30 dni na www.whisbear.com.Ważne:

 • Po wyjęciu z zabawki urządzenia emitującego szum, można bezpiecznie wyprać ją w pralce.
 • Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.
 • Po rejestracji na stronie producenta przeprowadzonej w ciągu 30 dni, Szumiący Lisek jest objęty dożywotnią gwarancją

Wymiary:

 • Szumiący Lisek: 8 x 8 x 2,5 cm
 • Tasiemka z klipsem: 15,5 cm
 • Urządzenie emitujące szum: 7 x 2,3 cm
 • Opakowanie: 23 x 16,5 x 3 cm
 • Waga: 0,20 kg
 • Wszystkie produkty dostępne od ręki
 • Ekspresowa wysyłka i realizacja
 • Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł
Bezpieczne zakupy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.