Shopping Cart
Urodziny kotki dla dziewczynki - Pan Talerzyk

Urodziny kotki dla dziewczynki

Temat przewodni kotki to idealny pomysł na dekoracje na drugie urodziny dziewczynki. Akcesoria z kolekcji powstałej specjalnie na urodziny małych dziewczynek uświetnią wygląd pokoju lub sali w restauracji i będą stanowić oryginalne tło do zdjęć. Zobacz przykład takiej realizacji w bardzo eleganckim wydaniu.

Urodziny kotki dla dziewczynki - Pan Talerzyk

Zastosowane kolory takie jak róż, biel i złoty oraz różnorodne kocie detale zachwyciły solenizantkę i zagwarantowały wyjątkowo uroczy efekt. Pojawiły się między innymi kule honeycombpompony i balony. Na magiczny klimat imprezy w dużej mierze wpłynęły balony z konfetti. Ścianę za stołem przyozdobiła girlanda „Happy Birthday” i zestaw różowych rozet. Gości oczarowała zarówno aranżacja urodzinowego stołu, jak i dekoracja pokoju dziewczynki. Piękny wygląd dodatków zachęcił do radosnej zabawy i wykonywania pamiątkowych fotografii.

Urodziny kotki dla dziewczynki - Pan Talerzyk

Organizując imprezę dla dziecka musimy zadbać o wygodną i stylową zastawę. W tym przypadku świetnie sprawdziły się papierowe talerzyki w kształcie kotka i kubeczki urodzinowe kotek, a także pasujące do nich słomki z papieru. Oczywiście nie zapomniano o serwetkach z motywem kotka na białym tle – są doskonałym dodatkiem na tematycznie przyjęcie urodzinowe. Wszyscy goście zwrócili na nie uwagę. Zainteresowanie wzbudziły też papierowe torebki z kotkiem, w których czekała mała niespodzianka. 

Urodziny kotki dla dziewczynki - Pan Talerzyk

Aby nasze przyjęcie miało jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, warto uzupełnić wystrój imprezy o pozostałe dekoracje urodzinowe, które podkreślą co jest powodem do świętowania. W tej roli wystąpił balon cyfra 2

Urodziny kotki dla dziewczynki - Pan Talerzyk

Czym byłyby urodziny bez tortu i innych słodkich wypieków? Na tym przyjęciu również nie zabrakło pięknie udekorowanych słodkości. Rodzice nie chcieli jednak, aby kotki zdominowały imprezę, dlatego zamiast tortu z kocimi uszami i wąsami, który wydawał się zbyt oczywistym wyborem, zamówili elegancki biały tort zdobiony między innymi prawdziwymi kwiatami, lukrem spływającym na ścianki i złotą cyfrą 2. Kropką nad i był duży topper na tort. Ponadto pojawiły specjalnie przyozdobione bebeczki, które przypadły do gustu małej fance kotków i jej najmłodszym gościom.

Ekspresowa wysyłka i realizacja

Wszystkie zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy w ciągu 24h

Wszystkie produkty dostępne od ręki

Wszystkie produkty widoczne w sklepie znajdują się w naszym magazynie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zamówienia na kwotę wyższą niż 250 zł wysyłamy bezpłatnie

Bezpieczne płatności

Korzystamy z bezpiecznych płatności PayU oraz Paynow.pl